Piątek, 10 kwietnia 2020       Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

 

 

 

 

 

Liturgia Słowa na dziś »


Informacje z parafii Ogłoszenia parafialne Intencje mszalne Kalendarz wydarzeń Fotogaleria Serwis KRP Serwis e-KAI

Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie 05.04.2020Dyspensa od udziału w mszy św. niedzielnej i świątecznej
Do odwołania obowiązuje dyspensa od udziału we mszy św. niedzielnej. Przypominam, że w kościele nie może przebywać więcej jak 5 wiernych.

Msze św. w dni powszednie
Msze św. od poniedziałku do środy o godz. 8.00.


Wystawienie Najświętszego Sakramentu
Od poniedziałku do środy po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00.

Spowiedź
W dni powszednie od 16.30 do 17.00 pełnię dyżur w konfesjonale. Jeśli ktoś, w tym czasie,  nie może przybyć do kościoła, a chce się wyspowiadać, proszę umówić się ze mną telefonicznie.

Triduum Paschalne
W Wielki Czwartek rozpoczniemy obchodzenie Triduum Paschalnego. Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00, będziemy prowadzić transmisję on line. W Wielki Piątek o godz. 18.00 Liturgia Męki Pańskiej również będzie transmisja on line. Wielki Piątek to dzień postu ścisłego. Postarajmy się w naszych domach o indywidualną adorację krzyża. W Wielki Piątek i Sobotę nie będzie warty strażaków przy grobie Pańskim. Wigilia Paschalna w Wielką Sobotę o godz. 19.00 , będziemy ją także transmitować. W Wielką Sobotę zachowujemy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W Niedzielę Zmartwychwstania msze św. o 6.00 , 10.00 i 11.00. O godz. 6.00 procesja wokół kościoła, bez baldachimu, straży, obrazów. Może w niej uczestniczyć tylko 5 osób. Bardzo proszę o zastosowanie się do tego zarządzenia. Będziemy transmitować mszę św. o godz. 10.00. Proszę o pozostanie w domach i udział w Triduum Paschalnym  oraz Niedzieli Zmartwychwstania za pomocą mediów. Pozwólmy uczestniczyć tym osobom, które zamówiły intencje mszalne.

Adoracja przy " Ciemnicy" i Grobie Pańskim
W Wielki Piątek i Sobotę, adoracja przy " Ciemnicy" i Grobie Pańskim. Nie wyznaczam adoracji wioskami. Jeśli ktoś, będzie mógł to proszę na chwilę wejść do kościoła. Przestrzegajmy zarządzenia, że w kościele może przebywać tylko 5 osób.

Błogosławieństwo pokarmów
W tym roku, nie odbędzie się tradycyjne błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny. Modlitwę błogosławieństwa odmówimy sami w domach. Tekst modlitwy zostanie zamieszczony na stronie parafialnej w Wielki Tygodniu.

Modlitwa różańcowa o godz. 20.30
Zachęcam gorąco do modlitwy różańcowej w rodzinach o godz. 20.30.


Przeżywanie Świąt w rodzinach
Bardzo proszę, abyśmy kierowali się roztropnością w przeżywaniu Świąt Wielkanocnych. Przeżyjmy je w gronie swoich domowników. Jest dla nas wszystkich trudny czas. Pozostańmy w domach, zaniechajmy odwiedzin, nie narażajmy siebie i innych.

Fotogaleria


Bierzmowanie 2016
własne 2016-09-15
zobacz
Ostatnio dodane informacje

Słowo do Parafian
Zarządzenie Biskupa Siedleckiego
Słowo księdza proboszcza
Informacje parafialne
Zarządzenie Biskupa Siedleckiego w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego
Zarządzenie Biskupa Siedleckiego w związku z epidemią koronawirusa
II Niedziela Wielkiego Postu
I Niedziela Wielkiego Postu
VII Niedziela Zwykła
VI Niedziela Zwykła
Kalendarz wydarzeń
Zobacz cały kalendarz

 
 
statystyka
Parafia MB Królowej Korony Polskiej w Kopciach